WSPANIAŁA IMPREZA URODZINOWA MAŁŻEŃSTWA, KTÓRE ŚWIĘTOWAŁO 40 URODZINY

Można powiedzieć, że zagrałem w swojej karierze nie jedną imprezę urodzinową do białego rana jako DJ, wodzirej na urodziny. Oprawa muzyczna na imprezę urodzinową przez Thomas-Music na takim wydarzeniu, gdzie dwoje małżonków świętuje swoje 40 urodziny, to dopiero jest święto. Jako wynajęty DJ na urodziny, zabrałem oczywiście swój profesjonalny sprzęt do obsługi imprez okolicznościowych w pełnej konfiguracji. Tylko to gwarantuje, że taka impreza urodzinowa poprowadzona przez profesjonalnego DJ, wodzireja gwarantuje w pełni sukces. Impreza urodzinowa Grzegorza i Anety odbyła się 16.02.2019 r. o godzinie 18:00, i trwała aż do godziny 4:00 nad ranem. Zaproszeni goście w tym rodzina i znajomi świetnie się bawili do białego rana. Repertuar muzyczny na imprezę urodzinową był naprawdę szeroki…

 

Prawdziwą wisienką na torcie urodzinowym Grzegorza i Anety był koncert zespołu Gentleman’s, była to niespodzianka dla jubilatów. Zespół Gentleman’s to duet tworzony przez dwóch energicznych wokalistów Michała oraz Krzysztofa, którzy są pozytywnie nastawieni do ludzi i nie boją się występów na scenie, a ona jest ich pasją. Duet ten posiada na swoim koncie hity, które są emitowane w największych stacjach o tematyce Disco Polo. Gentleman’s to uczestnicy prestiżowych festiwali muzyki Disco Polo i Dance (Ostróda, Lubin, Kraków).

 

Można powiedzieć, że niespodzianka zorganizowana na imprezę urodzinową dla Grzegorza i Anety była wspaniałym prezentem od znajomych. Po koncercie zagrałem swój szeroki wachlarz muzyczny, czyli najlepsze parkietowe hity. Urodzinowa impreza małżeństwa Grzegorza i Anety skończyła się o 4:00 nad ranem. To była naprawdę kolejna udana dobra impreza urodzinowa, gdzie jako DJ na urodziny zapewniłem wspaniałą oprawę muzyczną na imprezę urodzinową.

Podsumowanie imprezy:

Data: 16.02.2019

Miejsce imprezy urodzinowej: Brzezia Łąka

Rodzaj imprezy: Impreza Urodzinowa

Dodatkowa atrakcja: Koncert Zespołu Muzycznego Gentleman’s https://www.facebook.com/Gentlemans.DiscoPolo/

Kilka fotek z imprezy:

 

 • impreza urodzinowa, dj na urodziny, wodzirej na urodziny. Thomas-Music
  40 Urodziny Grzegorza i Anety
 • profesjonalny sprzęt dj, dj na urodziny, wodzirej na urodziny, urodziny
  40 Urodziny Grzegorza i Anety
 • zespół muzyczny Gentleman's, dj na urodziny, wodzirej na urodziny, dj, wodzirej, Thomas-Music
  40 Urodziny Grzegorza i Anety
 • profesjonalny dj, profesjonalny sprzęt, dj na urodizny, wodzirej na urodziny, dj , wodzirej
  40 Urodziny Grzegorza i Anety
 • koncert, zespół muzyczny gentleman's, dj, wodzirej, urodziny, dj na urodziny, wodzirej na urodziny
  40 Urodziny Grzegorza i Anety
0 0 votes
Article Rating