DJ Na Sylwestra Oleśnica

Sylwester to największe i wyjątkowe wydarzenie tej magicznej nocy fajerwerki, szampan, życzenia, toasty, oraz oczywiście szampańska zabawa. Sylwester to głównie szczególny czas, gdyż wszyscy czekamy na ten moment, aby pożegnać stary 2018 rok, a przywitać Nowy Rok 2019. Jest coś w tym magicznego, ponieważ w tym dniu miliony ludzi świętuje nadejście nowego roku. Spędzać sylwestra można na różne sposoby, prywatka w domu (domówka) ze znajomymi, wyjazd w góry, lub bal sylwestrowy w lokalu. Ja miałem zaszczytną okazję poprowadzić sylwestra 2018/2019 w roli jako DJ na sylwestra, wodzirej na sylwestra w pięknym i eleganckim hotelu The Amber w miejscowości Cieśle. Ten niezwykle piękny hotel jest położony blisko ekspresowej trasy S8, około 8 km od Oleśnicy.

Wodzirej Na Sylwestra Thomas-Music

Sylwester organizowany przez właścicieli hotelu The Amber, to naprawdę mega wyzwanie, ale po raz kolejny zostałem bardzo miło zaskoczony przez Hotel Amber. Musze powiedzieć, że spisali się na medal pod względem organizacyjnym i kulinarnym. Menu sylwestrowe na bardzo wysokim poziomie, jedzenie bardzo pyszne. Kiedy wybiła godzina 20:00 na zegarze 180 eleganckich gości zasiadło do kolacji w nastrojowym klimacie. Około godziny 21:00 jako dj, wodzirej zabrałem zaproszonych gości w muzyczną podróż w czasie. Tej nocy królowały największe sylwestrowe hity muzyczne, ponieważ jest to wyjątkowa i niesamowita noc. Muzyczna podróż w czasie trwa, my odwiedzamy kolejne dziesięciolecia minionego wieku, wszystko po to, aby odkrywać w nich, to co jest najlepsze w muzyce tanecznej jako najciekawsze, najbardziej charakterystyczne i skłaniające do zabawy. Nie zabrakło również w moim sylwestrowym repertuarze najlepszych big bandowych klasyków rock’and’rolowych, które porywały do tańca niesamowicie. Nasz parkiet był zawsze pełny, energiczny i mocno roztańczony przez sylwestrowych gości. I tak z godziny na godziny czym bliżej do północy tym bal sylwestrowy rozkręcał się coraz bardziej.

Gdy wybiła północ na zegarze

Kiedy zostało parę minut do nowego roku wszyscy goście wzięli szampanówki przygotowane przez obsługę hotelu. Wspólnie ostatnie 10 sekund oficjalnie odliczyliśmy, po czym korki od szampanów wystrzeliły a szampan się polewał. Ja w tym czasie złożyłem przez mikrofon noworoczne życzenia wszystkim gościom, dalej już tylko goście składali sobie życzenia. Nad hotelowym niebie trwał prawdziwy festiwal fajerwerków i tak właśnie pożegnaliśmy stary rok 2018 a przywitaliśmy nowy rok 2019.

 

Poniżej kilka fotek z balu sylwestrowego

 

 

0 0 votes
Article Rating